Pierwszy tej jesieni Amatorski Turniej Bilarda

Zapraszam na IX edycję Amatorskiego Turnieju Bilarda!

W pierwszy jesienny weekend bilardziści z regionu będą walczyć o kolejne punkty rankingowe oraz nagrody rzeczeowe i finansowe. Tradycyjnie zaczynamy o godz. 14.00 w wałbrzyskiej 'Dziewiątce" przy ul. Hetmańskiej 1 w Wałbrzychu.

Awans do turnieju Masters

Najwięsze szanse na awans do turnieju MASTERS mają Leszek Szubicki, który przez cały sezon wypracował sobie dużą przewagę na swoimi przeciwnikami. Na drugim miejscu znalazł się Krystian Schmidt, obiecujący młody zawodnik, a tuż za nim z niewielką stratą uplasował się Łukasz Ślipko. Czwartą pozycję w rankingu zajął Sebastian wysocki, a tuż za nim z taką samą iloścą punktów znajdują się Radek Hryciuk i Michał Sieńko. Przypomnijmy, że Michał w ubiegłym roku wygrał ranking Amatorskich Turniejów i wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie obroni tego tytułu.

Stawkę 10 najlepszych osób zamykają na siódmej pozycji Tomek Okoń, kolejny młody obiecujący zawodnik Filip Tomczak, Krzysztof Haraźny, który dostarczył nam niemało emocji na przedostatnim turnieju oraz Waldek Woźniakowski.

Do końca klasyfikacji zostało jeszcze 2 spotkania i raczej nie zapowiada się, że w pierwszej piątce rankingu nastąpią znaczące zmiany. Jednak po piętach Waldka z niewielką stratą do 10 miejsca znajduje się pierwsza kobieta Kasia Lang, która odważnie rywalizuje z mężczyznami.

Nasza "rodzynka" ścigana jest przez Bartka Kulika i Mirka Grzywę, tak więc możemy się spodziewać wzmożonych wysiłków tych zawodników. Dlatego już teraz gorąco zapraszam na przedostatni w tym roku Amatorski Turniej Bilarda.