Finał MASTERS SEZAM CUP

Rafał Wojciechowski wygrywa Sezam Cup!

Od kilku miesięcy we wrocławskim klubie Sezam odbywały się turnieje lokalnej Ligii bilardowej Sezam Cup. W 15 turniejach zawodnicy zdobywali punkty rankingowe a najlepszych 16stu zawodników otrzymało awans do turnieju MASTERS.

Do najlepszej szesnastki po 4 wygranych turniejach i bardzo dobrej grze w pozostałych spotkaniach, awansował Rafał Wojciechowski, były zawodnik drużyny „Dziewiątka Wałbrzych”.

Rafał, który brał udział w Sezam Cup zachwyca swoją wysoką formą w tym sezonie. "Rakieta" nie dość, że wygrał ranking wrocławskiego turnieju zdobywając aż 272 pkt to również zwyciężył w turnieju MASTERS ! Fazę grupową Rafał przeszedł jak błyskawica. Rozpędził się tak bardzo, że w w fazie pucharowej wygrał aż 18 partii z rzędu. W finale Rafał zmierzył się z Kamilem Gmurem Mistrzem Polski Juniorów i zawodnikiem I Ligi. Jednak ani tytuły ani dobra gra przeciwnika nie zdołały powstrzymać Rafała przed zwycięstwem! Gratulujemy!

To nie jedyne sukcesy tego zawodnika w tym sezonie. Przypomnijmy, że Rafał prowadzi w rankingu eliminacji do Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2014. Trzy z rzędu zwycięstwa dają „Rakiecie” wysokie szanse na awans do turnieju finałowego, który w tym roku odbędzie się w klubie Frame w Łodzi.