Kto zwycięży w turnieju MASTERS?

Zapraszamy na turniej MASTERS ATB

Już w najbliższą niedzielę 17 stycznia o godz. 12.00 rozpocznie się ten najważniejszy turniej w roku MASTERS Amatorskich Turniejów Bilarda. Kto ma największe szanse na finał? Czy to będzie Sebastian Wysocki, który o włos pokonał klubowego kolegę Michała Malczewskiego w rankingu Amatorskich Turnijeów Bilarda? A może Leszek Szubicki nr 3 rankingu. A może zeszłoroczny finalista Łukasz Ślipko obroni tutuł? Przyjdźcie w niedzielę do klubu bilardowego przy ul. Hetmańskiej 1 a przekonacie się sami, kto będzie najlepszym bilardzistą w Wałbrzychu w sezonie 2015.

Lista osób, które podczas całego 2015 roku zakwalifikowały się do MASTERS ATB wygląda następująco:

11. Krzysztof Haraźny

W tym roku wyjątkowo w MASTERS weźmie udział 11 a nie 10 zawodników. Bardzo rzadko zdarza się, żeby zawodnicy zdobyli identyczną liczbę punktów i zajęli takie same miejsca w cyklu turniejów ATB. Panowie Hryciuk i Haraźny dokonali niemożliwego, dlatego Organizator turnieju zatwierdził takie rozwiązanie.