Amator Challenge 2015!

Mistrzostwa Polski Amatorów ACH 2015!

W miniony weekend w łódzkim klubie bilardowym FRAME odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów Amator Challenge 2015. Najlepszym zawodnikiem i Mistrzem Polski Amatorów został Daniel Karkoszka, który pokonał 223 zawodników. Do turniju finałowego zakwalifikowali się zawodnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki w 37 klubach w całej Polsce.

Michał Malczewski, Radosław Hryciuk i Sebastian Wysocki w Amator Challenge 2015!

Tylko 3 osoby w eliminacjach w wałbrzyskim klubie "Dziewiątka Wałbrzych" uzyskały awans do turnieju finałowego. Michał Malczewski, Radosław Hryciuk i Michał Sieńko zajęli pierwsze 3 miejsca umożliwiające start w turnieju finałowym. Michał Sieńko nie mógł jednak pojechać do Łodzi, więc zastąpił go Sebastian Wysocki, który z wymienionej trójki był najbliżej awansu do fazy pucharowej Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2015! Panowie swoje pojedynki rozpoczeli w piątkowe popołudnie, niestety z dość dużym opóźnieniem.

Co najbardziej podobało się zawodnikom podczas turnieju? "Atmosfera na turnieju była niesamowita" - mówił po turnieju Sebastian Wysocki - "Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się wyjść z grupy". Sebastian zajął 3 miejsce w swojej grupie. Michał i Radek zajęli 5 pozycje w swoich grupach. A więcej o samym turnieju możecie przeczytać i zobaczyć na stronie Polskiego Związku Bilardowego.