Bilardowy weekend

2 liga i eliminacje Amator Challenge w jeden wrześniowy weekend!

Wakacje już za pasem, co bardzo wyraźnie widać już za oknem. Mijający weekend był pełen bilardowych wrażeń. W sobotę drużyna "Dziewiątki Wałbrzych" zmieżyła się na wyjeździe z kolegami z SKB Stal-MET Oława. W dwumeczu wałbrzyszanie zremisowali 3:3. Na uwagę i wielkie gratulacje zasługuje duet Radek Hryciuk i Grzegorz Wójcik, którzy w swoim pojedynku deblowym w odmianę 9 bil wykazali się nieprawdopodobną wolą walki.

Przy dużej przewadze przeciwników 5:9 obaj Panowie nie poddali się i w pięknym stylu odrobili straty ostatecznie wygrywając pojedynek 10:9. Pozostałe punkty dla drużyny zdobyli Michał Malczewski oraz Sebastian Wysocki.

W niedzielę natomiast odbyły się 4 eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2015. Do turnieju zgłosiło się 12 zawodników. Liderem rankingu nadal pozostaje Michał Malczewski, który w dzisiejszym turnieju zajął 3 miejsce. Zwycięzcą całego spotkania został Sebastian Wysocki, klubowy kolega Michała.

Aktualne wyniki ze spotkani oraz ranking dostępne są TUTAJ.