Już 23 sierpnia kolejny Amatorski Turniej Bilarda!

W najbliższą niedzielę 23.08 o godz. 12.00 odbędzie się kolejny turniej z cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda. Wszystich fanów tego sportu gorąco zapraszamy do klubu Dziewiątka Wałbrzych przy ul. Hetmańskiej 1 w Wałbrzychu

więcej >>>

Kasia Lang w półfinale Amatorskiego Turnieju Bilarda!

Fenomenalną formę pokazała Katarzyna Lang zawodniczka drużyny Dziewiątka Wałbrzych podczas Amatorskiego Turnieju Bilarda. Pokonała wszystkich kolegów z grupy i zajęła pewne 1 miejsce w tej fazie turnieju jednocześnie uzyskują awans do półfinału. Tam klubowy kolega Sebastian Wysocki wygrał pojedynek i Kasia ostatecznie zajęła 3 miejsce. Brawo i serdeczne gratulacje!

więcej >>>

"Dziewiątka" wzięła udział w PARDUBICACH OPEN 2015!

Bardzo dobry występ zawodnicy "Dziewiątki Wałbrzych" zapisali na swoim koncie w międzynarodowym turnieju PARDUBICE OPEN 2015, który odbył się w dniach 9-12.07.2015 r. w czeskich Pardubicach. Przez 4 dni zawodnicy rywalizowali w 4 kategoriach: open, kobiecej, deblowej i juniorskiej.

więcej >>>

Michał Malczewski zwycięzcą 3 eliminacji !

To właśnie Michał Malczewski był najlepszy w 3 eliminacjach do Mistrzostw Polsi Amatorów Amator Challenge 2015. Do turnieju zgłosiło się tylko 8 zawodników. Być może tak słaba frekwencja była powodem rozpoczynających się wakacji. Mimo to strefa pucharowa była bardzo ciekawa.

 

więcej >>>

Już 5.07.2015 ostatnie przed wakacyją przerwą Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów

Z powodu przełożenia terminu rozgrywek 5 kolejki 2 Polskiej Ligi Bilardowej 3 eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2015 odbędzie się w niedzielę 5.07.2015 o godz. 12.00. Zapraszamy

więcej >>>

Nagaba Zebra II Opole pokonała gospodarzy!

Zawodnicy "Dziewiątki Wałbrzych" nie zdołali pokonać dobrze przygotowanej drużyny z Opola. W pierwszym meczu jedynie początki pojedynków były wyrównane. Potem zawodnicy z Nagaba Zebra II Opole stopniowo powiększali przewagę. W rewanżu "Dziewiątka" miała szansę na wygraną, jednak Sebastian Wysocki w pojedynku z Tomaszem Delinowskim w ostatniej parti pomylił się na ostatniej bili w tym samym zaprzepaścił szansę na wygraną dla drużyny. Tego dnia jedyny punkt dla drużyny z Wałbrzycha w bardzo widowiskowym stylu zdobyli Katarzyna Lang i Radosław Hryciuk. 

więcej >>>

W niedzielę 28.06. odbędzie się mecz 2 ligi!

W niedzielę 28.06. br. zostanie rozegrana 5 kolejka 2 Polskiej Ligi Bilardowej. Tym razem przeciwnikami wałbrzyskiej "Dziewiątki" będą zawodnicy z drużyny Nagaba II Zebra Opole. Bardzo gorąco zapraszamy na to spotkanie wszystkich fanów Dziewiątki Wałbrzych.

więcej >>>

Udany start Bartka Krystkowiaka w Junior Tourze!

W sobotę 27.06. we Wrocławiu odbył się kolejny w tym roku Junior Tour. Organizator, firma Mak Marketing wraz z Polskim Związkiem Bilardowym przygotowali 2 dniową imprezę dla juniorów i juniorek z kraju i zagranicy.

 

więcej >>>

Zmiana terminów rozgrywek: 2 ligi i eliminacji do Amator Challenge 2015

W najbliższą niedzielę 28.06 a nie jak wcześniej podano w sobotę, odbędzie się mecz 2 ligi pomiędzy klubami Dziewiątka Wałbrzych a nagabą Zebra Opole II.

W rezultacie tej zmiany Eliminacje do Amator Challenge 2015 zostają przesunięte o tydzień i turniej rozegrany zostanie 5.07. o godz. 12.00

więcej >>>

Zapraszamy na Amator Challenge!

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy będą walczyć o punkty rankingowe w eliminacjach do Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2015. 

więcej >>>

[1] 2

Mistrzostwa Polski Amatorów 2014!

Znamy już nazwiska zawodników, którzy pajadą na Mistrzostwa Polski Amatorów Amator Challenge 2014. Są to Rafał Wojciechowski, który aż 4 razy zdobył pierwsze miejsce w turniejach eliminacyjnych, Radek Misiewicz oraz obiecujący młody zawodnik Sebastian Wysocki.

więcej >>>

Ostatni Amatorski Turniej Bilarda w tym roku!

Zapraszam zawodników i kibiców na ostatni w tym roku Amatorski Turniej Bilarda, który odbędzie się 26.10.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej "Dziewiątce". 

więcej >>>

UWAGA zmiana w Kalendarzu!

UWAGA zawodnicy cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda. Turniej MASTERS został przeniesiony na 7 grudnia br. 

więcej >>>

IV Eliminacje do Amator Challenge już 14.09.2014 !

Po wakacyjnej przerwie przyszedł czas na zdobycie kolejnych punktów w rankingu Eliminacji do turnieju Amator Challenge 2014. Kto ma szanse pojechać na Mistrzostwa Amatorów 2014 r. Zobaczcie sami. Tymczasem zapraszam na IV Eliminacje do turnieju Amator Challenge już w najbliższą niedzielę 14.09.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej Dziewiątce przy ul. Hetmańskiej 1.

Przypominam, że uczniowie i studencji po okazaniu ważnej legitymacji otrzymują 50% zniżkę.

więcej >>>

SPONSORZY:
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl