Wrześniowy weekend z bilardem!

W najbliższy weekend 19-20.09.2015 r. do wałbrzyskiego klubu bilardowego przy ul. Hetmańskiej 1 zapraszam wszystkich fanów bilarda. W sobotę będziecie mieli okazję kibicować i obserwować zmagania drużyny "Dziewiątki Wałbrzych" z zespołem ze Złotoryji "Bieg Wylkanów Bilard II Złotoryja". Pojedynek rozpocznie się o godzinie 12.00.

 

więcej >>>

2 liga i eliminacje Amator Challenge w jeden wrześniowy weekend!

Wakacje już za pasem, co bardzo wyraźnie widać już za oknem. Mijający weekend był pełen bilardowych wrażeń. W sobotę drużyna "Dziewiątki Wałbrzych" zmieżyła się na wyjeździe z kolegami z SKB Stal-MET Oława. W dwumeczu wałbrzyszanie zremisowali 3:3. Na uwagę i wielkie gratulacje zasługuje duet Radek Hryciuk i Grzegorz Wójcik, którzy w swoim pojedynku deblowym w odmianę 9 bil wykazali się nieprawdopodobną wolą walki. 

więcej >>>

Już 23 sierpnia kolejny Amatorski Turniej Bilarda!

W najbliższą niedzielę 23.08 o godz. 12.00 odbędzie się kolejny turniej z cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda. Wszystich fanów tego sportu gorąco zapraszamy do klubu Dziewiątka Wałbrzych przy ul. Hetmańskiej 1 w Wałbrzychu

więcej >>>

Kasia Lang w półfinale Amatorskiego Turnieju Bilarda!

Fenomenalną formę pokazała Katarzyna Lang zawodniczka drużyny Dziewiątka Wałbrzych podczas Amatorskiego Turnieju Bilarda. Pokonała wszystkich kolegów z grupy i zajęła pewne 1 miejsce w tej fazie turnieju jednocześnie uzyskują awans do półfinału. Tam klubowy kolega Sebastian Wysocki wygrał pojedynek i Kasia ostatecznie zajęła 3 miejsce. Brawo i serdeczne gratulacje!

więcej >>>

"Dziewiątka" wzięła udział w PARDUBICACH OPEN 2015!

Bardzo dobry występ zawodnicy "Dziewiątki Wałbrzych" zapisali na swoim koncie w międzynarodowym turnieju PARDUBICE OPEN 2015, który odbył się w dniach 9-12.07.2015 r. w czeskich Pardubicach. Przez 4 dni zawodnicy rywalizowali w 4 kategoriach: open, kobiecej, deblowej i juniorskiej.

więcej >>>

Michał Malczewski zwycięzcą 3 eliminacji !

To właśnie Michał Malczewski był najlepszy w 3 eliminacjach do Mistrzostw Polsi Amatorów Amator Challenge 2015. Do turnieju zgłosiło się tylko 8 zawodników. Być może tak słaba frekwencja była powodem rozpoczynających się wakacji. Mimo to strefa pucharowa była bardzo ciekawa.

 

więcej >>>

Już 5.07.2015 ostatnie przed wakacyją przerwą Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów

Z powodu przełożenia terminu rozgrywek 5 kolejki 2 Polskiej Ligi Bilardowej 3 eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2015 odbędzie się w niedzielę 5.07.2015 o godz. 12.00. Zapraszamy

więcej >>>

Nagaba Zebra II Opole pokonała gospodarzy!

Zawodnicy "Dziewiątki Wałbrzych" nie zdołali pokonać dobrze przygotowanej drużyny z Opola. W pierwszym meczu jedynie początki pojedynków były wyrównane. Potem zawodnicy z Nagaba Zebra II Opole stopniowo powiększali przewagę. W rewanżu "Dziewiątka" miała szansę na wygraną, jednak Sebastian Wysocki w pojedynku z Tomaszem Delinowskim w ostatniej parti pomylił się na ostatniej bili w tym samym zaprzepaścił szansę na wygraną dla drużyny. Tego dnia jedyny punkt dla drużyny z Wałbrzycha w bardzo widowiskowym stylu zdobyli Katarzyna Lang i Radosław Hryciuk. 

więcej >>>

W niedzielę 28.06. odbędzie się mecz 2 ligi!

W niedzielę 28.06. br. zostanie rozegrana 5 kolejka 2 Polskiej Ligi Bilardowej. Tym razem przeciwnikami wałbrzyskiej "Dziewiątki" będą zawodnicy z drużyny Nagaba II Zebra Opole. Bardzo gorąco zapraszamy na to spotkanie wszystkich fanów Dziewiątki Wałbrzych.

więcej >>>

Udany start Bartka Krystkowiaka w Junior Tourze!

W sobotę 27.06. we Wrocławiu odbył się kolejny w tym roku Junior Tour. Organizator, firma Mak Marketing wraz z Polskim Związkiem Bilardowym przygotowali 2 dniową imprezę dla juniorów i juniorek z kraju i zagranicy.

 

więcej >>>

[1] 2

Mistrzostwa Polski Amatorów 2014!

Znamy już nazwiska zawodników, którzy pajadą na Mistrzostwa Polski Amatorów Amator Challenge 2014. Są to Rafał Wojciechowski, który aż 4 razy zdobył pierwsze miejsce w turniejach eliminacyjnych, Radek Misiewicz oraz obiecujący młody zawodnik Sebastian Wysocki.

więcej >>>

Ostatni Amatorski Turniej Bilarda w tym roku!

Zapraszam zawodników i kibiców na ostatni w tym roku Amatorski Turniej Bilarda, który odbędzie się 26.10.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej "Dziewiątce". 

więcej >>>

UWAGA zmiana w Kalendarzu!

UWAGA zawodnicy cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda. Turniej MASTERS został przeniesiony na 7 grudnia br. 

więcej >>>

SPONSORZY:
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl