Sebastian Wysocki wybrał w Amatoskim Turnieju Bilarda

W dzisiejszym finale w wałbrzyskim klubie bilardowym Dziewiątka spotkali się Łukasz Ślipko oraz Sebastian Wysocki. Łukasz w grupie A nie miał sobie równych wygrywając swoje 3 pojedynki. Najbardziej dramatyczny pojedynek był z Krystianem Schmidtem. Łukasz przegrywał 3 do 1. Kilka szczęśliwych zagrań Krystiana pozwoliło mu zdobyć dużą przewagę. Jednak dobry humor i determinacja Łukasza była znacznie większa. Łukasz wygrał 3 kolejna partie z rzędu wygrywając pojedynek. 

więcej >>>

Amatorski Turniej Bilarda już 22.11.2016 r.!

Już w najbliższą niedzielę o godz. 12.00 fani bilarda będą mogli po raz kolejny zmierzyć się podczas turnieju.

Gramy tradycyjnnie w odmianę 8 i 9  bill do 4 lub 5 wygranycy partii. Zapisy już trwają pod adresem: biuro@bilard.walbrzych.pl lub pod nr tel. 668 24. Zapraszamy!

więcej >>>

Nagaba II Zebra Opole vs Dziewiątka Wałbrzych

Już 21.11. o godz. 12.00 zakończy się rywalizacji w 2 lidze organizowanej przez PZBiL. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników.

więcej >>>

UWAGA: Zmiana terminu ATB!

Z przyczyn niezależnych od organizatora turniej z cyklu Amatorskie Turnieje Bilarda, który miał się odbyć 8.11.2015 r. został przełożony na 13.12.2015 r.

Turniej MASTERS odbędzie się w styczniu 2016 r. Więcej informacji już wkrótce.

więcej >>>

Remis z Dekadą Sosnowiec

W grupie 5 w dziewiątej kolejce 2 Polskiej Ligi Bilardowej spotkali się zawodnicy z drużyny Dziewiąki Wałbrzych i Dekady Sosnowiec. Wynik tego spotkania to 3 : 3. 

więcej >>>

UWAGA: Zmiana terminu turnieju!

Amatorski Turniej Bilarda, który miał się odbyć 25.10 został przeniesiony na 8.11. Turniej rozpocznie się jak zwykle o godz. 12.00 w klubie bilardowym przy ul. Hetmańskiej 1.

więcej >>>

Eliminacje Amator Challenge 2015 zakończone!

Radosław Hryciuk zwyciężył w piątym turnieju eliminacyjnym Amator Challenge 2015. W fantastycznej formie jest ten zawodnik drużyny Dziewiątka Wałbrzych, który w imponujący sposób pokonał swoich rywali i sięgnął w końcu po zwycięstwo.

więcej >>>

Porażka z Nagabą Zebra Opole

Lider w tabeli 5 grupy 2 Polskiej Ligi Bilardowej nie pozostawił żadnych wątpliwości, że awans do 1 ligi ma już w kieszeni. W sobotnie południe w Opolu do rozgrywek 7 kolejki przystąpili zawodnicy Dziewiątki Wałbrzych oraz pierwszej drużyny Nagaba Zebra Opole. 

więcej >>>

Wrześniowy weekend z bilardem!

W najbliższy weekend 19-20.09.2015 r. do wałbrzyskiego klubu bilardowego przy ul. Hetmańskiej 1 zapraszam wszystkich fanów bilarda. W sobotę będziecie mieli okazję kibicować i obserwować zmagania drużyny "Dziewiątki Wałbrzych" z zespołem ze Złotoryji "Bieg Wylkanów Bilard II Złotoryja". Pojedynek rozpocznie się o godzinie 12.00.

 

więcej >>>

2 liga i eliminacje Amator Challenge w jeden wrześniowy weekend!

Wakacje już za pasem, co bardzo wyraźnie widać już za oknem. Mijający weekend był pełen bilardowych wrażeń. W sobotę drużyna "Dziewiątki Wałbrzych" zmieżyła się na wyjeździe z kolegami z SKB Stal-MET Oława. W dwumeczu wałbrzyszanie zremisowali 3:3. Na uwagę i wielkie gratulacje zasługuje duet Radek Hryciuk i Grzegorz Wójcik, którzy w swoim pojedynku deblowym w odmianę 9 bil wykazali się nieprawdopodobną wolą walki. 

więcej >>>

[1] 2 3
SPONSORZY:
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl