Z dniem 29.04. Wałbrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe "Dziewiątka Wałbrzych" zakończyło swoją działalność!

Jest mi niezmiernie smutno poinformować Was, że niestety z dniem 29.04 br. Wałbrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe "Dziewiątka Wałbrzych" zakończyło swoją działalność. 

więcej >>>

Sebastian Wysocki wygrał turniej MASTERS!

Co to były za emocje? Kibice, którzy przyszli w niedzielę do klubu Dziewiątka Wałbrzych będą mieli co wspominać. A ci którzy nie przyszli ..... niech żałują. Zaczęliśmy z "lekkim" opóźnieniem, ale najwyraźniej to nie miało najmniejszego znaczenia dla lidera rankingu Amatorskich Turniejów Bilarda. Do turnieju przystąpiło 9 z 11 zawodników, którzy zakwalifikowali się do turnieju MASTERS. 

więcej >>>

Zapraszamy na turniej MASTERS ATB

Już w najbliższą niedzielę 17 stycznia o godz. 12.00 rozpocznie się ten najważniejszy turniej w roku MASTERS Amatorskich Turniejów Bilarda. Kto ma największe szanse na finał? Czy to będzie Sebastian Wysocki, który o włos pokonał klubowego kolegę Michała Malczewskiego w rankingu Amatorskich Turnijeów Bilarda? A może Leszek Szubicki nr 3 rankingu. A może zeszłoroczny finalista Łukasz Ślipko obroni tutuł? Przyjdźcie w niedzielę do klubu bilardowego przy ul. Hetmańskiej 1 a przekonacie się sami, kto będzie najlepszym bilardzistą w Wałbrzychu w sezonie 2015.

więcej >>>


Sebstian Wysocki wygrał ostatni ATB w tym roku!

Ostatni turniej z cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda wygrał Sebastian Wysocki. To drugi z rzędu wygrany turniej Sebastiana. Mimo małej niedyspozycji - Sebastian był trochę przeziębiony - udało mu się bez żadnej straty wygrać wszystkie pojedynki w swojej grupie i awansować do półfinału. 

więcej >>>

SPONSORZY:
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl