W niedzielę 28.06. odbędzie się mecz 2 ligi!

W niedzielę 28.06. br. zostanie rozegrana 5 kolejka 2 Polskiej Ligi Bilardowej. Tym razem przeciwnikami wałbrzyskiej "Dziewiątki" będą zawodnicy z drużyny Nagaba II Zebra Opole. Bardzo gorąco zapraszamy na to spotkanie wszystkich fanów Dziewiątki Wałbrzych.

więcej >>>

Udany start Bartka Krystkowiaka w Junior Tourze!

W sobotę 27.06. we Wrocławiu odbył się kolejny w tym roku Junior Tour. Organizator, firma Mak Marketing wraz z Polskim Związkiem Bilardowym przygotowali 2 dniową imprezę dla juniorów i juniorek z kraju i zagranicy.

 

więcej >>>

Zmiana terminów rozgrywek: 2 ligi i eliminacji do Amator Challenge 2015

W najbliższą niedzielę 28.06 a nie jak wcześniej podano w sobotę, odbędzie się mecz 2 ligi pomiędzy klubami Dziewiątka Wałbrzych a nagabą Zebra Opole II.

W rezultacie tej zmiany Eliminacje do Amator Challenge 2015 zostają przesunięte o tydzień i turniej rozegrany zostanie 5.07. o godz. 12.00

więcej >>>

Zapraszamy na Amator Challenge!

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy będą walczyć o punkty rankingowe w eliminacjach do Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2015. 

więcej >>>

Zmiana terminu 3 spotkania 2 ligi PZBiL!

Na wniosek drużyny gości Nagaba Zebra Opole mecz, który miał odbyć się w sobotę 25.04 został przełożony. Niestety nowy termin meczu nie został jeszcze ustalony. 

więcej >>>

Amatorski Turniej Bilarda 2015!

W 2015 roku Amatorskie Turnieje Bilarda będą wyglądać nieco inaczej niż dotychczas. Po pierwsze nie jest określona z góry odmiana gry, zawodnicy którzy w swoich grupach będą grać pojedynki w momencie walki o pierwsze rozbicie decydują w którą odmianę będą grać 8 czy 9.

więcej >>>

Mistrzostwa Polski Amatorów 2014!

Znamy już nazwiska zawodników, którzy pajadą na Mistrzostwa Polski Amatorów Amator Challenge 2014. Są to Rafał Wojciechowski, który aż 4 razy zdobył pierwsze miejsce w turniejach eliminacyjnych, Radek Misiewicz oraz obiecujący młody zawodnik Sebastian Wysocki.

więcej >>>

Ostatni Amatorski Turniej Bilarda w tym roku!

Zapraszam zawodników i kibiców na ostatni w tym roku Amatorski Turniej Bilarda, który odbędzie się 26.10.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej "Dziewiątce". 

więcej >>>

UWAGA zmiana w Kalendarzu!

UWAGA zawodnicy cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda. Turniej MASTERS został przeniesiony na 7 grudnia br. 

więcej >>>

IV Eliminacje do Amator Challenge już 14.09.2014 !

Po wakacyjnej przerwie przyszedł czas na zdobycie kolejnych punktów w rankingu Eliminacji do turnieju Amator Challenge 2014. Kto ma szanse pojechać na Mistrzostwa Amatorów 2014 r. Zobaczcie sami. Tymczasem zapraszam na IV Eliminacje do turnieju Amator Challenge już w najbliższą niedzielę 14.09.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej Dziewiątce przy ul. Hetmańskiej 1.

Przypominam, że uczniowie i studencji po okazaniu ważnej legitymacji otrzymują 50% zniżkę.

więcej >>>

Turniej w 8 bil już 24 sierpnia!

W najbliższą niedzielę 24.08.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej "Dziewiątce" odbędzie się kolejny Amatorski Turniej Bilarda.  

więcej >>>

Turniej w 9 bil już 27.07!

Podobno w weekend ponownie zawita u nas upał, dlatego już dziś zapraszam Was na kolejny Amatorski Turniej Bilarda w 9 bil, który odbędzie się w chłodnym klubie bilardowym przy ul. Hetmańskiej 1 w Wałbrzychu już 27.07.2014 r. o godz. 14.00.

więcej >>>

Leszek Szubicki po raz 3 zwycięża w ATB!

Mimo bardzo wysokich temperatur, do wałbrzyskiej "Dziewiątki" przybyła szczęśliwa 12 zawodników i UWAGA 1 zawodniczka. Brawo dla Katarzyny Lang za odwagę i udany debiut w wałbrzyskiej Lidze bilarda. 

Podsumowując niedzielny turniej, z całą pewnością muszę stwierdzić, że należał on do jednych z ciekawszych spotkań z cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda.

więcej >>>

Wakacje z bilardem!

W te gorące dni można się schłodzić przy zimnym piwku w klubie bilardowym przy ul. Hetmańskiej 1, a przy okazji możecie miło spędzić czas uczestnicząc w kolejnym Amatorskim Turnieju Bilarda.

Wszystkich chętnych do udziału w turnieju zapraszam w niedzielę 20.07.2014 r. o godz. 14.00 do wałbrzyskiej "Dziewiątki". 

więcej >>>

SPONSORZY:
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl