Sebastian Wysocki wygrał turniej MASTERS!

Co to były za emocje? Kibice, którzy przyszli w niedzielę do klubu Dziewiątka Wałbrzych będą mieli co wspominać. A ci którzy nie przyszli ..... niech żałują. Zaczęliśmy z "lekkim" opóźnieniem, ale najwyraźniej to nie miało najmniejszego znaczenia dla lidera rankingu Amatorskich Turniejów Bilarda. Do turnieju przystąpiło 9 z 11 zawodników, którzy zakwalifikowali się do turnieju MASTERS.

więcej >>>

Zapraszamy na turniej MASTERS ATB

Już w najbliższą niedzielę 17 stycznia o godz. 12.00 rozpocznie się ten najważniejszy turniej w roku MASTERS Amatorskich Turniejów Bilarda. Kto ma największe szanse na finał? Czy to będzie Sebastian Wysocki, który o włos pokonał klubowego kolegę Michała Malczewskiego w rankingu Amatorskich Turnijeów Bilarda? A może Leszek Szubicki nr 3 rankingu. A może zeszłoroczny finalista Łukasz Ślipko obroni tutuł? Przyjdźcie w niedzielę do klubu bilardowego przy ul. Hetmańskiej 1 a przekonacie się sami, kto będzie najlepszym bilardzistą w Wałbrzychu w sezonie 2015.

więcej >>>

Sebstian Wysocki wygrał ostatni ATB w tym roku!

Ostatni turniej z cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda wygrał Sebastian Wysocki. To drugi z rzędu wygrany turniej Sebastiana. Mimo małej niedyspozycji - Sebastian był trochę przeziębiony - udało mu się bez żadnej straty wygrać wszystkie pojedynki w swojej grupie i awansować do półfinału.

więcej >>>

Ostatni Amatorski Turniej Bilarda 13.12.2015 roku!

Święta zbliżają się dużymi krokami, a wraz z nimi ostatni już w tym roku Amatorski Turniej Bilarda. Wszystkich chętnych do udziału w turnieju zapraszamy 13.12.2015 r. w niedzielę o godz. 12.00 do klubu bilardowego przy ul. Hetmańskiej 1 w Wałbrzychu (Podzamcze).

więcej >>>

Puchar Polski Kobiet zakończony!

Na 9 miejscu w Pucharze Polski Kobiet uplasowała się Agnieszka Pierzynka, reprezentantka wałbrzyskiej drużyny bilardowej "Dziewiątki Wałbrzych" Po kilku sezonach przerwy, Agnieszka wróciła do gry. Najlepsze wyniki Agnieszka odnotowała napoczątku sezonu, 9 i 5 miejsce, kolejne dwa turnieje nie należały do udanych.

więcej >>>

Mistrzostwa Polski Amatorów ACH 2015!

W miniony weekend w łódzkim klubie bilardowym FRAME odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów Amator Challenge 2015. Najlepszym zawodnikiem i Mistrzem Polski Amatorów został Daniel Karkoszka, który pokonał 223 zawodników. Do turniju finałowego zakwalifikowali się zawodnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki w 37 klubach w całej Polsce.

więcej >>>

Sebastian Wysocki wygrał w Amatoskim Turnieju Bilarda

W dzisiejszym finale w wałbrzyskim klubie bilardowym "Dziewiątka" spotkali się Łukasz Ślipko oraz Sebastian Wysocki. Łukasz w grupie A nie miał sobie równych wygrywając swoje 3 pojedynki. Najbardziej dramatyczny pojedynek był z Krystianem Schmidtem. Łukasz przegrywał 3 do 0. Kilka szczęśliwych zagrań Krystiana pozwoliło mu zdobyć dużą przewagę. Jednak dobry humor i determinacja Łukasza była znacznie większa. Łukasz wygrał 3 kolejna partie z rzędu wygrywając pojedynek.

więcej >>>

Amatorski Turniej Bilarda już 22.11.2016 r.!

Już w najbliższą niedzielę o godz. 12.00 fani bilarda będą mogli po raz kolejny zmierzyć się podczas turnieju.

Gramy tradycyjnnie w odmianę 8 i 9  bill do 4 lub 5 wygranycy partii. Zapisy już trwają pod adresem: biuro@bilard.walbrzych.pl lub pod nr tel. 668 24. Zapraszamy!

więcej >>>

Nagaba II Zebra Opole vs Dziewiątka Wałbrzych

Już 21.11. o godz. 12.00 zakończy się rywalizacji w 2 lidze organizowanej przez PZBiL. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników.

więcej >>>

UWAGA: Zmiana terminu ATB!

Z przyczyn niezależnych od organizatora turniej z cyklu Amatorskie Turnieje Bilarda, który miał się odbyć 8.11.2015 r. został przełożony na 13.12.2015 r.

Turniej MASTERS odbędzie się w styczniu 2016 r. Więcej informacji już wkrótce.