Zapraszamy na Amator Challenge!

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy będą walczyć o punkty rankingowe w eliminacjach do Mistrzostw Polski Amatorów Amator Challenge 2015. 

więcej >>>

Zmiana terminu 3 spotkania 2 ligi PZBiL!

Na wniosek drużyny gości Nagaba Zebra Opole mecz, który miał odbyć się w sobotę 25.04 został przełożony. Niestety nowy termin meczu nie został jeszcze ustalony. 

więcej >>>

Amatorski Turniej Bilarda 2015!

W 2015 roku Amatorskie Turnieje Bilarda będą wyglądać nieco inaczej niż dotychczas. Po pierwsze nie jest określona z góry odmiana gry, zawodnicy którzy w swoich grupach będą grać pojedynki w momencie walki o pierwsze rozbicie decydują w którą odmianę będą grać 8 czy 9.

więcej >>>

Mistrzostwa Polski Amatorów 2014!

Znamy już nazwiska zawodników, którzy pajadą na Mistrzostwa Polski Amatorów Amator Challenge 2014. Są to Rafał Wojciechowski, który aż 4 razy zdobył pierwsze miejsce w turniejach eliminacyjnych, Radek Misiewicz oraz obiecujący młody zawodnik Sebastian Wysocki.

więcej >>>

Ostatni Amatorski Turniej Bilarda w tym roku!

Zapraszam zawodników i kibiców na ostatni w tym roku Amatorski Turniej Bilarda, który odbędzie się 26.10.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej "Dziewiątce". 

więcej >>>

UWAGA zmiana w Kalendarzu!

UWAGA zawodnicy cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda. Turniej MASTERS został przeniesiony na 7 grudnia br. 

więcej >>>

IV Eliminacje do Amator Challenge już 14.09.2014 !

Po wakacyjnej przerwie przyszedł czas na zdobycie kolejnych punktów w rankingu Eliminacji do turnieju Amator Challenge 2014. Kto ma szanse pojechać na Mistrzostwa Amatorów 2014 r. Zobaczcie sami. Tymczasem zapraszam na IV Eliminacje do turnieju Amator Challenge już w najbliższą niedzielę 14.09.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej Dziewiątce przy ul. Hetmańskiej 1.

Przypominam, że uczniowie i studencji po okazaniu ważnej legitymacji otrzymują 50% zniżkę.

więcej >>>

Turniej w 8 bil już 24 sierpnia!

W najbliższą niedzielę 24.08.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej "Dziewiątce" odbędzie się kolejny Amatorski Turniej Bilarda.  

więcej >>>

Turniej w 9 bil już 27.07!

Podobno w weekend ponownie zawita u nas upał, dlatego już dziś zapraszam Was na kolejny Amatorski Turniej Bilarda w 9 bil, który odbędzie się w chłodnym klubie bilardowym przy ul. Hetmańskiej 1 w Wałbrzychu już 27.07.2014 r. o godz. 14.00.

więcej >>>

Leszek Szubicki po raz 3 zwycięża w ATB!

Mimo bardzo wysokich temperatur, do wałbrzyskiej "Dziewiątki" przybyła szczęśliwa 12 zawodników i UWAGA 1 zawodniczka. Brawo dla Katarzyny Lang za odwagę i udany debiut w wałbrzyskiej Lidze bilarda. 

Podsumowując niedzielny turniej, z całą pewnością muszę stwierdzić, że należał on do jednych z ciekawszych spotkań z cyklu Amatorskich Turniejów Bilarda.

więcej >>>

Wakacje z bilardem!

W te gorące dni można się schłodzić przy zimnym piwku w klubie bilardowym przy ul. Hetmańskiej 1, a przy okazji możecie miło spędzić czas uczestnicząc w kolejnym Amatorskim Turnieju Bilarda.

Wszystkich chętnych do udziału w turnieju zapraszam w niedzielę 20.07.2014 r. o godz. 14.00 do wałbrzyskiej "Dziewiątki". 

więcej >>>

Rafał Wojciechowski wygrywa Sezam Cup!

Od kilku miesięcy we wrocławskim klubie Sezam odbywały się turnieje lokalnej Ligii bilardowej Sezam Cup. W 15 turniejach zawodnicy zdobywali punkty rankingowe a najlepszych 16stu zawodników otrzymało awans do turnieju MASTERS.

Do najlepszej szesnastki po 4 wygranych turniejach i bardzo dobrej grze w pozostałych spotkaniach, awansował Rafał Wojciechowski, były zawodnik drużyny „Dziewiątka Wałbrzych”. 

więcej >>>

Turniej z 6.07 zostaje przeniesiony!

Po wielu waszych prośbach dotyczących zmiany terminu najbliższego turnieju, który miał się odbyć w niedzielę 6.07 Amatorski Turniej Bilardowy zostaje przeniesiony na 20.07. W tym samym czasie we Wrocławiu odbędą się finały Bandaclub Open i wielu z Was chce zobaczyć najlepszych polskich i europejskich bilardzistów w "akcji".

więcej >>>

Trzecie z rzędu zwycięstwo Rafała Wojciechowskiego!

Po raz trzeci i zdaję się że nie ostatni Rafał Wojciechowski zwyciężył w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Amatorów 2014. Były zawodnik "Dziewiątki Wałbrzych" z dużą przewagą punktową prowadzi w rankingu i ma największe szanse jako jeden z trzech szczęśliwców zakwalifikować się do turnieju finałowego.

więcej >>>

III Eliminacje Amator Challenge!

Przed nami kolejny weekend z bilardem. W niedzielę 15.06.2014 r. o godz. 14.00 w wałbrzyskiej Dziewiątce ponownie zawitają bilardziści. Tym razem Panowie będą walczyć o awans do Mistrzostw Polski Amatorów 2014.

 

więcej >>>

Katarzyna Lang zwycięża w Lejdis TOUR!

Niestety wałbrzyskie bilardzistki w niedzielę wybrały plażowanie. Pogoda była super. Jednakże dla niektórych było za gorąco i kto chciał to znalazł chwilę czasu na dobrą zabawę przy kulkach w przyjemnie chłodnym kllubie bilardowym.

 

 

więcej >>>

Lejdis TOUR

Zapraszamy wszystkie grające w bilard wałbrzyszanki na pierwszy w historii Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Bilardowego "Dziewiątka Wałbrzych" turniej bilardowy dla kobiet.

Panie rozpoczną swoją rywalizację w niedzielę 8.06.2014 r. o godz. 14.00 w klubie bilardowym przy ul. Hetmańskiej 1 w Wałbrzychu. Turniej będzie rozgrywany w odmianę 8 bil według zasad Polskiego Związku Bilardowego.

więcej >>>

SPONSORZY:
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl